Bowling

Czujesz się dobry w kręgle? Przyjdź i zmierz się z lokalnymi herosami tego sportu. Oferujemy 4 profesjonalne tory do bowlingu. Przyjdź ze znajomymi, bawcie się dobrze i koniecznie spróbujcie pysznej pizzy oraz sushi. Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy, kręgle to świetne urozmaicenie szkolnej wycieczki. Zadzwoń i zarezerwuj stolik dla siebie i znajomych.

Rekordy Torów

Tor pierwszy
Łukasz Osiak

260 pkt

Tor drugi
Marek Kozłowiec

260 pkt

Tor trzeci
Marek Kozłowiec

280 pkt

Tor czwarty
Marek Kozłowiec

270 pkt

Gramy już od 4 roku życia!

To nieprawda, że kręgle są tylko dla młodzieży. Nasze bowlingowi centrum jest przystosowane dla dzieci już o 4 roku życia! Przyjdź z dziećmi i bawcie się doskonale. Tory przystosowane są zarówno dla najmłodszych jak i dla doświadczonych graczy. Wybierz tor, ustal czy gracie z podpórkami i rzucaj.

Dodatkowo, jeśli pobijesz rekord toru umieścimy Twoje Imię i Nazwisko na naszej stronie. Poniżej zobacz aktualny ranking. Życzymy samych STRIKE’ów!

Test
Uczniowie z ZS3

Przyjmujemy grupy zorganizowane

Wspólne spotkanie klasowe, wypad ze znajomymi czy może impreza olicznościowa. Wpadnij do nas i razem bawcie się na naszej kręgielni! Czekają na Was atrakcyjne promocje i pyszne jedzenie. Macie możliwość pogrania w bilard czy odpoczęcia na naszych sofach. Nowoczesny sprzęt, który posiadamy, gwarantuje udaną zabawę.